
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΔΙΑΚΟΣΜΗΤΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΦΙΓΟΥΡΑ Fylliana FL245411 ΧΡΥΣΟ ΧΡΩΜΑ 374-126-940
Μέταλο, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο διακοσμητικό από την Estheti σε χρυσό-μαύρο χρώμα και απεικονίζει ανθρώπινες φιγούρες. Είναι κατασκευασμένο από πολυρεζίνη. Προσφέρει μία κομψή και σύγχρονη αισθητική πινελιά σε κάθε προσωπικό ή επαγγελματικό χώρο. Τοποθετήστε το στην τραπεζαρία, την βιβλιοθήκη ή όπου αλλού επιθυμείτε για να ολοκληρώσετε την διακόσμηση του χώρου σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.7 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μέταλο, πλάτος, ύψος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μέταλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο



Μέταλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο





Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Βιομηχανικό
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Ξύλο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα