
Plant in Pot Eladro Κουέρνο 4895011-00N3
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό aloe vera από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε γκρι χρώμα και πράσινο σκούρο πλαστικό φυτό. Διάσταση γλάστρας: Φ9. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 32 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα