
Τεχνητό Φυτό Σε Γλάστρα 26εκ. K-M HZ1961790
Σε γλάστρα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό γρασίδι από την εταιρεία Edelman. Αποτελείται από γλαστράκι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα με φυτό και λουλούδια σε πράσινες αποχρώσεις. Διαστάσεις γλάστρας: Φ10x9εκ. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 5.3 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα













Σε γλάστρα
Σε απόθεμα




Σε γλάστρα
Σε απόθεμα







Σε γλάστρα
Σε απόθεμα



Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα