
7,12 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητική γλάστρα με τεχνητό φυτό ζουμπούλι από την εταιρεία Mod. Αποτελείται από ανθρακί κεραμικό γλαστράκι και πράσινο πλαστικό φυτό με μωβ άνθη. Χρησιμοποιήστε τεχνητά φυτά για να διακοσμήσετε τους εσωτερικούς ή εξωτερικούς χώρου σας και να ανανεώσετε την αισθητική τους.
| Τύπος | Σε γλάστρα |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Πράσινο,Μωβ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | MOD |






Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα





Σε γλάστρα
Σε απόθεμα
Σε γλάστρα
Σε απόθεμα










Σε γλάστρα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα