
Παιδική Σκηνή A-S Princesse 200464
47×30×6 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική σκηνή στο χρώμα της ώχρας και διακοσμητικά πομ-πομ. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από polyester-βαμβάκι και τα ξύλινα στηρίγματα από φύλλα ξύλου poplar. Διαθέτει 1 παράθυρο και ένα άνοιγμα στο μπροστινό μέρος που μπορεί να κλείσει με κορδόνια. Ιδανικό για αμέτρητες ώρες παιχνιδιού, ξεκούρασης αλλά και διαβάσματος! *Το προϊόν χρειάζεται συναρμολόγηση.*
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 120 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

47×30×6 εκ
Σε απόθεμα
9×98×9 εκ
Σε απόθεμα
98×9×9 εκ
Σε απόθεμα
120×30×30 εκ
Σε απόθεμα
100×10×10 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα