
Παιδική Σκηνή Με Στρωματάκι + 20 Μπάλες Bebe Stars Whale 302-181
18×120×22 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 120×30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική σκηνή σε μπλε χρώμα και διακοσμητικά πομ-πομ. Το ύφασμα είναι κατασκευασμένο από polyester-βαμβάκι και τα ξύλινα στηρίγματα από φύλλα ξύλου poplar. Διαθέτει 1 παράθυρο και ένα άνοιγμα στο μπροστινό μέρος που μπορεί να κλείσει με κορδόνια. Ιδανικό για αμέτρητες ώρες παιχνιδιού, ξεκούρασης αλλά και διαβάσματος! *Το προϊόν χρειάζεται συναρμολόγηση.*
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 120 εκ |
| Width | 30 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 120 cm |
| Total weight | 2.5 kg |
| Χρώμα | Μπλε |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

18×120×22 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
12×110×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

5×45×45 εκ
Σε απόθεμα


9×98×9 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
12×110×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



100×10×10 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

120×30×30 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


98×9×9 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



100×10×10 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
100×10×10 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα