
Παιδική Σκηνή A-S Pop Up Grey 174150B
41×41×7 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 5×50×50 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός θόλος κρεμαστός σε μπλε χρώμα της εταιρείας Bebe Stars. Το μαλακό βαμβακερό ύφασμά του επιτρέπει στον αέρα να περνάει και ταυτόχρονα προστατεύει από τα κουνούπια. Τοποθετείται στην οροφή για να δημιουργήσετε έναν ασφαλή και όμορφο χώρο παιχνιδιού ή πάνω από την κούνια του μωρού για να το προστατέψετε από τα έντομα. Τα μαξιλαράκια και το χαλάκι της φωτογραφίας δεν περιλαμβάνονται.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 50 εκ |
| Υψος: | 5 εκ |
| Χρώμα | Μπλέ |
|---|---|
| Width | 50 cm |
| Depth | 50 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Bebe Stars |

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
120×30×30 εκ
Σε απόθεμα
98×9×9 εκ
Σε απόθεμα
9×98×9 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
47×30×6 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα