
Παιδική Σκηνή A-S Tipi Pink 127176A
100×10×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 98×9×9 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική σκηνή tipi για παιχνίδια γεμάτα περιπέτειες και ενθουσιασμό. Στήνεται γρήγορα και εύκολα με 4 ξύλα στήριξης. Διαθέτει παράθυρο και πόρτα που μπορεί να είναι κλειστή ή ανοιχτή, καθώς διαθέτει κορδελάκια για να δεθεί. Το ύφασμα της σκηνής είναι κατασκευασμένο από βαμβάκι και polyester σε εκρού απόχρωση με μουσταρδί πομ πομ. Κατάλληλη για τοποθέτηση σε εσωτερικό χώρο. Σύμφωνο με τα πρότυπα: EN 71-1, EN 71-2 & EN 71-3. Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών. Περιλαμβάνει πρακτική τσάντα μεταφοράς.
| Πλάτος: | 9 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υψος: | 98 εκ |
| Width | 9 cm |
|---|---|
| Depth | 9 cm |
| Height | 98 cm |
| Total weight | 2.57 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×10×10 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα





6×45×30 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



100×10×10 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


12×110×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα










15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα