
Παιδική Σκηνή A-S Tipi Pink 127176A
100×10×10 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 6×45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική σκηνή σε σχήμα κάστρου, για παιχνίδια γεμάτα περιπέτεια και ενθουσιασμό. Στήνεται εύκολα με τους περιλαμβανόμενους στύλους και διαθέτει παράθυρα και πόρτα που μπορεί να είναι κλειστή ή ανοιχτή, καθώς διαθέτει κορδελάκια για να δεθούν. Το ύφασμα της σκηνής είναι πολυεστερικό σε γαλάζια απόχρωση. Κατάλληλη για τοποθέτηση σε εσωτερικό χώρο. Περιλαμβάνει πρακτική τσάντα αποθήκευσης και μεταφοράς.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 6 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Γαλάζιο |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

100×10×10 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

98×9×9 εκ
Σε απόθεμα








3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

12×110×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα








3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

100×10×10 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
