
Θόλος Κούνιας/Κρεβατιού A-S Gaze Pink 195899F
3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×10×10 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδική σκηνή για παιχνίδια σε ροζ χρώμα και σχέδιο καρδούλες-αστεράκια από την εταιρία Bs Toys. Στήνεται εύκολα και διαθέτει παράθυρο που ανοιγοκλείνει. Κατάλληλο για αμέτρητες ώρες παιχνιδιού.
| Πλάτος: | 10 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 10 εκ |
| Υψος: | 100 εκ |
| Χρώμα | Ρόζ |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 100 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Bs Toys |

3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα



98×9×9 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
12×110×20 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

148×157×98 εκ, διάμετρος



41×41×7 εκ
Σε απόθεμα


3×29×29 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


100×10×10 εκ
Σε απόθεμα








133×146×96 εκ, διάμετρος



9×98×9 εκ
Σε απόθεμα
127×100×125 εκ, διάμετρος


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα