
Σποτ Μονόφωτο Aca Faltso MK151S24G Cement
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ οροφής της εταιρείας Eurolamp σε μίνιμαλ στυλ, κατάλληλο για εσωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα Led έως 7W (δεν συμπεριλαμβάνεται). Εγγύηση 2 χρόνια.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 13 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Eurolamp |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, μέταλο
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα

Φωτιστικά επιφανείας
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, φωτιστικά επιφανείας, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα