
Φωτιστικό Οροφής Trio Lighting Agudo 619430317 Μαύρο Ματ με Πολύχρωμα Αμπαζούρ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ με μίνιμαλ σχεδιασμό και τετράγωνο σχήμα από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα με χρυσό εσωτερικό. Έχει IP20 και είναι κατάλληλο για εσωτερικό χώρο. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 12W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 800Lm. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.62 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μέταλο, μοντέρνο, γωνιακό
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα



Γυαλί, LED
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Μέταλο, μοντέρνο, LED
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα




Πλαστικό
Σε απόθεμα




Ζεστό λευκό
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα