
31,15 €
Σποτ Τρίφωτο Aca Brulee SU283EPBR Bronze
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμαΕπιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σποτ της εταιρείας Aca Decor σε μίνιμαλ στυλ, κατάλληλη για εσωτερικό χώρο. Είναι κατασκευασμένο από γύψο σε λευκό χρώμα. Τύπος ντουί: 1xGU10 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 35W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Τάση ισχύος | 230V |
| Τοποθέτηση φωτισμού | Φωτιστικά επιφανείας |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 11 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Material | Γύψινο |
| Κατασκευαστής | Aca Decor |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα