
Φωτιστικό σποτ ράγας 2 καλωδίων σε μαύρο χρώμα LED ZOOMABLE 25W θερμό χρώμα φωτός 3000K 25-60° 2800lm
LED, 230V
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 27 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ χωνευτό της εταιρείας Viokef σε μίνιμαλ στυλ. Είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο σε μαύρο χρώμα και πλαστικές λεπτομέρειες. Έχει περιστρεφόμενη κεφαλή, ώστε να ρυθμίσετε την κλίση του φωτισμού όπως ακριβώς επιθυμείτε. Έχει 1 ενσωματωμένη πλακέτα Led 10W, θερμού λευκού φωτισμού 3000K και φωτεινότητας 1398Lm. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα φωτιστικά της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Αλουμίνιο |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, 230V
Σε απόθεμα


Φωτιστικά επιφανείας, ανακλινόμενο, γυαλί
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Εσοχή
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα



Χαλκός
Σε απόθεμα
LED, 24V
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




LED, 230V, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Χρώμιο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα