
Σποτ Δίφωτο Eurolamp Luxy 145-25266
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 8,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σποτ με περιστρεφόμενη κεφαλή, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε λευκό χρώμα. Τοποθετείται σε όλες τις επιφάνειες με αυτοκόλλητο ή με βίδες (περιλαμβάνονται). Έχει τεχνολογία αφής ώστε να αναβοσβήνει με ένα άγγιγμα και να ρυθμίζεται η ένταση της φωτεινότητας (dimmable). Επιπλέον, διαθέτει τη δυνατότητα επιλογής θερμοκρασίας φωτός 2700K (θερμό) /4000K (φυσικό) /6500K (ψυχρό). Λειτουργεί με επαναφορτιζόμενη μπαταρία και φορτίζει με καλώδιο USB-C (περιλαμβάνεται). Διάρκεια μπαταρίας: 3 ώρες. Φωτεινότητα 100Lm.
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Τάση ισχύος | 230V |
| Τοποθέτηση φωτισμού | Φωτιστικά επιφανείας |
| Ανακλινόμενο | Ναί |
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ζεστό λευκό, Φως ημέρας λευκό, Δροσερό λευκό |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 7 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.195 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα