
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D Asma Grey 188947A
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κεραμικό ρηχό πιάτο φαγητού με μοντέρνο σχεδιασμό σε γκρι-μπεζ χρώμα. Ιδανικό για να απολαύσετε το φαγητό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 38 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.39 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Οβάλ

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, 4

Βαθύ, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Σετ, σκανδιναβικό, 4




Σετ


Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα