
Σετ Πιάτα 18τμχ S-D Pearl 203332
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 4,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε βεραμάν χρώμα, κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό που το καθιστά ανθεκτικό στην καθημερινή χρήση. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα