
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) Kutahya Porselen Mood-P03 Green
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο γλυκού/φρούτου σε βεραμάν χρώμα, κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό που το καθιστά ανθεκτικό στην καθημερινή χρήση. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα πιάτα του σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Για γλυκά |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 0.45 kg |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα