
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Colorama Grey 140602C
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φρούτου ή γλυκού σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μίνιμαλ σχεδιασμό. Συνδυάστε το με το ρηχό πιάτο φαγητού και το βαθύ πιάτο σούπας του ίδιου σχεδίου.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.41 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Οβάλ

Μοντέρνο, ρηχό, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, σκανδιναβικό, 4

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, 4

Σετ, 4

Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ





15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα