
29 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια ποτού διάφανα με κλασικό σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί και έχουν χωρητικότητα 240ml. Ιδανικό ποτήρι για το ποτό σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 1.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |






Σετ


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμαΣετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα






Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα