
34,19 €
Ποτήρια Κοκτέιλ 550ml (Σετ 6τμχ) Espiel Embossed Purple HOC1010
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Η Espiel συνδυάζει το διαχρονικό με μια πινελιά μοντέρνου και το αποτέλεσμα ενθουσιάζει! Ποτήρια ουίσκι με ανάγλυφο σχέδιο και σε πολλές αποχρώσεις, που σίγουρα θα αγαπήσετε! Κάντε τα δικά σας με μόνο ένα κλικ!
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Μωβ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, για νερό, διάμετρος
Σε απόθεμα






Για κοκτέιλ, για καφέ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ
Σε απόθεμα





Σετ
Σε απόθεμα



Σετ

Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα