Συγκρίνετε τιμές από 11,35 € σε 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Σε απόθεμα14 day to return
προς αποστολή σε 1 ημέρα14 day to return
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια για κρασί σετ από την εταιρεία Lav. Είναι κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί. Ιδανικά για να απολαύσετε το ποτό σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 29 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.25 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Lav |


Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα




Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα



Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Για κοκτέιλ, σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΣετ
Σε απόθεμα
Σετ


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα


220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα