
7,2 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ποτήρια λικέρ με μίνιμαλ σχεδιασμό. Το σετ περιλαμβάνει 4 ποτήρια κατασκευασμένα από διάφανο γυαλί με χωρητικότητα 90ml. Ιδανικά ποτήρια για το λικέρ σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 15 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.48 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ, για νερό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 2 ημέρες
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Για κοκτέιλ, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

47×27 εκ
Σε απόθεμα