
Σετ μαχαιροπήρουνα 16 τεμαχίων από μαύρο ανοξείδωτο ατσάλι, Nivi
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλα και πιρούνα σερβιρίσματος σαλάτας κατασκευασμένες από πολυστυρένιο σε μουσταρδί απόχρωση. Ιδανικά για να σερβίρετε τις παρασκευές σας σε κάθε επίσημη περίσταση ή στο καθημερινό σας τραπέζι.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Χρώμα | Ώχρα,Κίτρινο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια





Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα




Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα





Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, 24
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα