
vidaXL Τραπέζι Πικνίκ 105 x 134 x 75 εκ. από Μασίφ Ξύλο Ψευδοτσούγκας
Ξύλο
Διαστάσεις 55×55×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Παιδικό τραπεζάκι ιδανικό για να παίζει ή να ζωγραφίζει το παιδί σας. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ελάτου και MDF_E1 σε ροζ χρώμα με σχέδιο λουλουδιού και διαθέτει μπεζ πόδια. Στο κέντρο του τραπεζιού υπάρχει ένα καπάκι που από κάτω υπάρχει αποθηκευτικός χώρος για να τοποθετεί το παιδί μικροπράγματα όπως τα μολύβια, τους μαρκαδόρους ή ό,τι άλλο θέλει. Μπορεί να τοποθετηθεί σε εσωτερικούς χώρους, όπως το παιδικό δωμάτιο, το σαλόνι και όπου αλλού είναι χρήσιμο. Μέγιστο βάρος αντοχής: 5kg. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο και συναρμολογείται βάσει οδηγιών.*
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 55 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 55 cm, 55 cm, 55 cm, 55 cm |
| Depth | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Height | 55 cm, 55 cm, 55 cm, 55 cm |
| Total weight | 3.6 kg, 3.6 kg, 3.6 kg, 3.6 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Στρογγυλό, ξύλο

Στρογγυλό, ξύλο

Στρογγυλό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ξύλο

Στρογγυλό, ξύλο

Ξύλο

5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα