
Παιδικό Τραπεζάκι (62x64x43) A-S Fox Table 174318
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ τραπεζάκι και καρέκλες για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο πεύκου και MDF σε λευκό χρώμα με μπεζ λεπτομέρειες. Διαθέτουν στρογγυλεμένες άκρες για να προστατεύουν τα παιδιά από τραυματισμούς. Είναι κατάλληλα για παιδιά ηλικίας 1.5 έως 4 ετών. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά καρέκλα 30kg και 20kg για το τραπέζι. Με πιστοποίηση FSC 100% SCS-COC-000256. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 58 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 59 cm |
| Total weight | 8.598 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | MDF,Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
55×55×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
61×61×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

45×45 εκ, στρογγυλό, βάθος

48×58×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, τραπέζι + 2 καρέκλες

Ξύλο

Τραπέζι + 2 καρέκλες


Στρογγυλό, τραπέζι + 2 καρέκλες

Ξύλο

5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο

Πλαστικό, τραπέζι + 2 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες


Ξύλο

Στρογγυλό, ξύλο

Ξύλο

Τραπέζι + 2 καρέκλες, τραπέζι + 4 καρέκλες

Ξύλο


Ξύλο, τραπέζι + 4 καρέκλες

Τραπέζι + 2 καρέκλες

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα