
vidaXL Παιδικό Παγκάκι Αποθήκευσης Λευκό και Γκρι 60x30x55 εκ. MDF
Για αγόρια, με καπάκι
Διαστάσεις 61×61×7 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ τραπεζάκι και σκαμπό για το βρεφικό και παιδικό δωμάτιο. Είναι κατασκευασμένα από ξύλο πεύκου και MDF σε μπεζ χρώμα με βεραμάν, κίτρινες και λευκές λεπτομέρειες. Ο στρογγυλός σχεδιασμός δεν εξυπηρετεί μόνο οπτικούς σκοπούς αλλά μειώνει επίσης τον κίνδυνο τραυματισμού σε επικίνδυνες γωνίες. Με πιστοποίηση FSC 100% SCS-COC-000256. *Το προϊόν έρχεται αμοντάριστο.*
| Πλάτος: | 61 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 61 εκ |
| Παιδικά φωτιστικά νυχτός | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Depth | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Height | 61 cm, 61 cm, 61 cm, 61 cm |
| Total weight | 8.33 kg, 8.33 kg, 8.33 kg, 8.33 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Για αγόρια, με καπάκι


48×58×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
5×62×60 εκ, στρογγυλό, ξύλο
Σε απόθεμα
Τραπέζι + 2 καρέκλες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα
Πλαστικό



Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Τραπέζι + 2 καρέκλες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Σε απόθεμα
Τραπέζι + 2 καρέκλες


Τραπέζι + 2 καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Τραπέζι + 2 καρέκλες
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Στρογγυλό, τραπέζι + 2 καρέκλες

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Τραπέζι + 2 καρέκλες, τραπέζι + 4 καρέκλες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Τραπέζι + 4 καρέκλες
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο


Ξύλο
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα