
Φωτιστικό Επιτραπέζιο Globo Lighting COLLY 15767T
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτραπέζιο φωτιστικό με μοντέρνο ύφος ιδανικό για τοποθέτηση σε όλους τους χώρους του σπιτιού. Το καπέλο είναι κατασκευασμένο από χάρτινο σχοινί σε μαύρη απόχρωση και ο σκελετός είναι μαύρος μεταλλικός. Διαθέτει καλώδιο 150εκ. για παροχή ρεύματος. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα έως 40W (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.73 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ξύλο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, γυαλί, ανατολίτικο

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, γυαλί



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα