
Βαμβακοθήκη (Φ9.5x11) T-D Black/Bamboo 67101237
Για βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάζο με καπάκι για το βαμβάκι σε πετρόλ απόχρωση και μίνιμαλ σχεδιασμό ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο από την εταιρεία Nef-Nef. Κατασκευασμένο από polyresin υλικό. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Τύπος | Για βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καλλυντικά και μακιγιάζ, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για καθαριστικά ταμπόν, για βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για χαρτομάντηλα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για βαμβάκι
Σε απόθεμα


Για βαμβάκι
Σε απόθεμα

Για χαρτομάντηλα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα