
Σουπλά L-C Virginia 1790477
PVC
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι με γκρι-λευκό φόντο και πράσινο tropical σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% PVC με αντιολισθητική πίσω πλευρά για σταθερότητα και ασφάλεια. Κατάλληλο για χρήση σε εσωτερικό χώρο.
| Υλικό | PVC |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λαχανί,Πράσινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

PVC
Σε απόθεμα

45×30 εκ
Σε απόθεμα

47×33 εκ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
PVC
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
28×43 εκ, PVC
Σε απόθεμα

45×35 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ


Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
Σετ

30×45 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, σετ
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με διακόπτη, με διακόπτη
Σε απόθεμα



27×4 εκ
Σε απόθεμα