
Σουπλά (30x45) S-D Alicante 188900
45×30 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σουπλά σε πράσινη απόχρωση με tropical σχέδιο, κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό. Ιδανικό για να τοποθετήσετε το φαγητό σας και για να προστατεύσει τις επιφάνειες, όπως το τραπέζι, το πάσο, κλπ.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Width | 45 cm |
|---|---|
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.13 kg |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Material | PVC |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
10×10 εκ
Σε απόθεμα

45×30 εκ, PVC
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
47×33 εκ
Σε απόθεμα
15×15 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

PVC
Σε απόθεμα
Σετ

45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×35 εκ
Σε απόθεμα

PVC
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ, κύκλος, μπαμπού
Σε απόθεμα
10×10 εκ
Σε απόθεμα
Ορθογώνιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
45×30 εκ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
38×38 εκ, σετ
Σε απόθεμα
45×30 εκ
Σε απόθεμα
Σετ

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα