
Καθρέφτης Δαπέδου/Κοσμηματοθήκη (38x34x158) A-S Emily 211529
13×120 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×38 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χωλ, το σαλόνι, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από μέταλλο σε μαύρη απόχρωση. Στο επάνω μέρος διαθέτει ζώνη δερματίνης για να κρεμιέται στον τοίχο. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας.
| Πλάτος: | 38 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 59 εκ |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 59 cm |
| Total weight | 1.47 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

13×120 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο, ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο






Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
55×55 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
90×60 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο



86×160 εκ, οβάλ, ξύλο
Σε απόθεμα
51×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
