
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (Φ78) K-M Naturel NB1305040
2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 86×160 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιτοίχιος ολόσωμος καθρέφτης με μίνιμαλ αισθητική, ιδανικός για να διακοσμήσει το υπνοδωμάτιο, το χωλ ή σε όποιο άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_E1 και καουτσούκ σε φυσική απόχρωση και έχει ακανόνιστο οβάλ σχήμα. Διαθέτει υποδοχή για κρέμασμα στο πίσω μέρος σε κάθετη μορφή. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας και να προσθέσει ζεστασιά και κομψότητα. Ξύλο με πιστοποίηση FSC.
| Πλάτος: | 160 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 86 εκ |
| Σχήμα | Οβάλ |
|---|---|
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 160 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 86 cm |
| Total weight | 14.2 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

2×78 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
57×53 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×85 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
6×166 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
80×54 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
51×41 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Στρογγυλή, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×85 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
115×43 εκ
Σε απόθεμα

121×44 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
91×61 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
5×67 εκ
Σε απόθεμα
80×37 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
117×36 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
63×65 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


17×119 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
76×44 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×61 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
50×50 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×56 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
66×113 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα




8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα