
Διακοσμητικός Καθρέφτης Τοίχου (31x40) A-S Tilia 215524
41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 55×55 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλός καθρέφτης τοίχου ιδανικός για τοποθέτηση στο υπνοδωμάτιο, το χολ, το γραφείο ή σε όποιον άλλο χώρο σας είναι απαραίτητος. Το πλαίσιο είναι κατασκευασμένο από ξύλο MDF_1 σε μπεζ χρώμα με κυματιστό σχεδιασμό. Διαθέτει υποδοχές για κρέμασμα στο πίσω μέρος. Μπορεί να λειτουργήσει ως χρηστικό και ως διακοσμητικό στοιχείο στο χώρο σας. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 55 εκ |
|---|---|
| Υψος: | 55 εκ |
| Υλικό πλαισίου | Ξύλο |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 55 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 55 cm |
| Total weight | 2.55 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | MDF |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

41×31 εκ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Ξύλο
Σε απόθεμα
80×50 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
2×87 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο

Μοντέρνο, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×85 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με πλαίσιο, ξύλο

86×160 εκ, οβάλ, ξύλο
Σε απόθεμα
43×32 εκ, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Μοντέρνο, με πλαίσιο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

1×37 εκ, ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

79×55 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
47×27 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα