
9,9 €
ESTIA ΚΑΡΟΤΣΙ ΛΑΪΚΗΣ LUX ΥΦΑΣΜΑΤΙΝΟ 36lt FLORAL
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 88×30×7 εκ
Επιλέξτε από 2 ηλεκτρονικά καταστήματα:
Καροτσάκι μεταφοράς από την εταιρεία Homely ιδανικό για ψώνια ή οποιαδήποτε άλλη χρήση. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα με πολύχρωμο φλοράλ σχέδιο και έχει μεταλλικό σκελετό. Διαθέτει εργονομική λαβή και ανθεκτικές ρόδες. Συνολική χωρητικότητα 36 λίτρα.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 7 εκ |
| Υψος: | 88 εκ |
| Width | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
|---|---|
| Depth | 7 cm, 7 cm, 7 cm, 7 cm |
| Height | 88 cm, 88 cm, 88 cm, 88 cm |
| Total weight | 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg, 1.5 kg |
| Κατασκευαστής | Homely |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




30×45×35 εκ
Σε απόθεμα





5×35×25 εκ
Σε απόθεμα
88×35×6 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα







88×30×7 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


21×81×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα








15×88 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα