
LEGO® ΚΟΥΤΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ ΠΡΑΣΙΝΟ LIME 25x25x18cm - 40031220
Για αγόρια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης για το παιδικό δωμάτιο της γερμανικής εταιρείας Wenko. Είναι κατασκευασμένο από πολυεστερικό ύφασμα σε λαχανί χρώμα με ζωάκι και εσωτερικά έχει ύφασμα non woven. Η χωρητικότητά του είναι 24 λίτρα και διαθέτει χερούλια για εύκολη μεταφορά. Είναι ιδανικό για παιχνίδι-κουκλάκια ή τα άπλυτα ρούχα του παιδιού σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 46 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Λαχανί |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Wenko |

Για αγόρια

Για αγόρια




Ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια




Για κορίτσια, ύφασμα, ξύλο
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Για αγόρια


Για αγόρια

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Για αγόρια



Για αγόρια

Ύφασμα
Σε απόθεμα


Ξύλο

2×29×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
2×10×30 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα




Για αγόρια, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα