
Παιδικό κομοδίνο, Nadil
Ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτί αποθήκευσης σε ανοιχτό γκρι χρώμα με σχέδιο κοάλα και μεταλλική οπή για να μπορείτε να το τραβάτε. Είναι κατασκευασμένο εξωτερικά από ύφασμα και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάει το σχήμα του. Είναι αναδιπλούμενο και μπορείτε να το αποθηκεύσετε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε σε ένα ράφι για να αποθηκεύετε μικροπράγματα ή παιχνίδια στο δωμάτιο του παιδιού.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.483 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο

Για αγόρια

2×29×29 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
21-23×18-28×16-20 εκ, ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Για αγόρια, ύφασμα
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Για αγόρια

Ξύλο
Σε απόθεμα

72×41×8 εκ, ξύλο, με καπάκι
Σε απόθεμα
Για αγόρια

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος

Για αγόρια

Για αγόρια

Με καπάκι


Ύφασμα




45×43 εκ, για αγόρια, ύφασμα


34×34×34 εκ, ύφασμα, διάμετρος


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα