
57 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Rainbow σε μαύρο χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από ρητίνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Rainbow |





Με αντλία




Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία





Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με αντλία

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα