
6,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μεταλλική αντλία σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει θήκη για να τοποθετείτε την μπάρα σαπουνιού.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.522 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Με αντλία
Σε απόθεμα










Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα









Με αντλία
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα