
3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε γκρι χρώμα. Ιδανικό να ταιριάξει σε κάθε μπάνιο. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα. Χωρητικότητα: 300ml.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 5 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.12 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα







Με αντλία








Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα








Με αντλία
Σε απόθεμα

Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα