
13 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 13 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Rainbow σε γκρι αποχρώσεις με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από ρητίνη. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία ολοκληρωμένη διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Rainbow |



Με αντλία





Με αντλία
Σε απόθεμα





Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα





Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα






Με αντλία


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα