
63 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου από την εταιρεία Nef-Nef σε καφέ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό με μεταλλική αντλία. Ταιριάξτε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για μία αρμονική διακόσμηση του μπάνιου σας.
| Ρύθμιση | Με αντλία |
|---|---|
| Width | 9 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |






Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα








13×21×10 εκ, πατώντας, διάμετρος
Σε απόθεμα

Με αντλία
Σε απόθεμα




Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα







Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα