
Αξεσουάρ Μπάνιου (Σετ 2τμχ) Kentia Spirit 249
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 7,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δοχείο κρεμοσάπουνου κατασκευασμένο από πολυρητίνη σε λευκό χρώμα με εφέ μαρμάρου. Διαθέτει μεταλλική χρυσή αντλία. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα του ίδιου σετ για μία αρμονική διακόσμηση στο μπάνιο σας.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 8 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.279 kg |
| Material | Polyresin |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα


Με αντλία
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα
Με αντλία
Σε απόθεμα



Με αντλία
Σε απόθεμα




Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Όρθιο, με αντλία, διάμετρος
Σε απόθεμα



Όρθιο, με αντλία
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
