
6,5 €
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μπάνιου σε μπεζ απόχρωση. Είναι πλαστικά, κατασκευασμένα από 100% πολυπροπυλένιο. Το σετ αποτελείται από 1 ντισπένσερ κρεμοσάπουνου, 1 ποτήρι οδοντόβουρτσας και 1 δισκάκι που μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετείτε τα αξεσουάρ ή σαν σαπουνοθήκη.
| Τοποθέτηση | Όρθια |
|---|---|
| Ρύθμιση | Με αντλία |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 16 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.196 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα