
Πατάκι Μπάνιου (50x80) Rainbow Pindos 05585.002 Smoke
50×80 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 18 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε μπεζ-γκρι χρώμα με ανάγλυφο μοτίβο. Η σύνθεσή του είναι 100% βαμβακερή.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Ποικιλία | Χαλιά μπάνιου |
|---|---|
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rainbow |

50×80 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×60 εκ, χαλιά μπάνιου, τερρυ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

50×7 εκ, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
59×52 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
50×3 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
59×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
59×52 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×9 εκ, βαμβάκι, σε τεμάχια
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα