
Πετσετέ Πατάκι Μπάνιου (50x70) Rythmos Tiles Γκρι
Βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 59×52 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 20 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου από την εταιρεία Nef-Nef σε γκρι χρώμα ανάγλυφο σχέδιο και κρόσια στο τελείωμα. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι βάρους 1700gsm που το καθιστά απορροφητικό και μαλακό. Χρησιμοποιήστε ταπέτο μπάνιου για να ομορφύνετε τον χώρο και να τον προστατέψετε από τα νερά. Η εταιρεία Nef-Nef διαθέτει πιστοποίηση Oeko-Tex, που εγγυάται ότι τα προϊόντα της είναι απαλλαγμένα από επιβλαβείς χημικές ουσίες.
| Πλάτος: | 59 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 52 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Width | 59 cm, 59 cm, 59 cm, 59 cm |
| Depth | 52 cm, 52 cm, 52 cm, 52 cm |
| Height | 3 cm, 3 cm, 3 cm, 3 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Πολυεστέρας, βαμβάκι
Σε απόθεμα


59×52 εκ, ύφασμα απο μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
13×12 εκ
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
50×7 εκ, πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα