
Πατάκι Μπάνιου (60x90) Nef-Nef Homeware Claris Blue
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×9 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 9,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι shaggy κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι σε μπεζ αποχρώσεις. Είναι πολύ απορροφητικό και ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο μπάνιο, στην κουζίνα ή στην μπαλκονόπορτα. Διαθέτει αντιολισθητικό υπόστρωμα για μεγαλύτερη ασφάλεια.
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 9 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 47 cm |
| Depth | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
82×45 εκ, πολυεστέρας
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα