
Χαλί Διαδρόμου (60x120) Melinen Oddie
70×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 50×3 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,5 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πατάκι μπάνιου σε γκρι χρώμα και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβάκι. Προσφέρει ένα ζεστό πάτημα όταν βγείτε από το μπάνιο και προστασία από το νερό.
| Πλάτος: | 50 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 3 εκ |
| Υλικό υφάσματος | Βαμβάκι |
|---|---|
| Σετ | Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 59 cm |
| Depth | 52 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Material | Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Rainbow |

70×10 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, χαλιά μπάνιου, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
60×10 εκ
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα

50×26 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
59×52 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Βαμβάκι
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα