
44,9 €
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (140x160) Grace Grey 314163
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 30,8 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε ασημί χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο το δοχείο από γυαλί και έχει μεταλλικό σκελετό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Μέταλο, Γυαλί |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 27 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα