
Κηροπήγιο (Φ10x10) Edelman 1177573
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε μαύρο και λευκό χρώμα με καρό σχέδιο. Διαθέτει θέση για 1 μικρό κερί ή ρεσώ. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 19 cm |
| Total weight | 0.64 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο


Γυαλί

Ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί


Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα


Γυαλί


Γυαλί





Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα